بسم الله العلیم

گروه تلگرامی «عرضه احادیث به قرآن» مدتیست شروع به کار کرده و  محققان قرآنی گروه تا کنون بیش از ۱۰۰ سوال را پاسخ گفته اند
حضور شما موجب خوشحالی ما و به توفیق الهی مایه کسب علم  است.
لینک گروه اصلاح شد

✨✨لینک و قوانین گروه💫💫

گروه عرضه احادیث بر قرآن

https://telegram.me/joinchat/DgNx0D-afozqxKnLrrlMQA

💥قوانین گروه💥
🌹-این گروه با هدف اشتراک مطالب قرانی و حدیثی از طرف مدیر و محققان راه اندازی شده است.
🌹 -ارسال پست با محتوای سیاسی- جناحی و سرگرمی ممنوع است.
🌹-ارسال پست توسط اعضای گروه فقط در قالب سوال خواهد بود . از کپی کردن مطالب ( هر چند مذهبی و پاسخ به شبهه ) خودداری فرمایید .
🌹-برای احترام به وقت اعضا واستفاده بهینه از وقت و مطالب گروه، چت(سلام واحوال پرسی و...)ممنوع است.
🌹-ارائه پاسخ به سوالات فقط توسط محققان پاسخگو که توسط مدیر معرفی می شود خواهد بود. که در قسمت Desciption (توضیحات) هم با یوزر معرفی شدند.
🌹- سوالات به ترتیب شماره و نوبت پاسخ داده میشود. سوالاتی که شماره نخورده و همچنین سوالاتی که در خود لینک کانال یا سایت یا گروه تلگرام و...دارد و یا سوالاتی که حاوی انتقال یک متن طولانی و در نهایت در خواست پاسخ به شبهه در ان باشد و سوالات حاوی بی احترامی به هر شخصی باشد جواب داده نمیشود وبدون جواب حذف میشود.
🌹- اگر محققی بدون وجود هیچگونه مواد خلاف قانونی مطلبی را حذف کنند برای اعضا حق اعتراض به مدیر خواهد بود و مدیر محقق مزبور را مواخذه میکند و کمتری تنبیه محقق آن است که باید علنا از شخص مظلوم عذرخواهی کند و حلالیت بطلبد.
🌹- ما به هیچ وجه تعهد نداریم بتوانیم به همه سوالات شما پاسخ بدهیم، بنابر این اگر پاسخ به سوالی را بلد نبودیم، حتما اعلام میکنیم.
🌹- هر کدام از اعضا(members) سه بار خلاف قوانین عمل کند. خصوصا قرار دادن تبلیغات، خودش نیز حذف خواهد شد. دلیل استثناء محققان از این جهت است که حجم کاری ایشان زیاد است و احتمال خطا در ایشان بیشتر میشود نه از جهت تبعیض.
🌹- اگر کسی عکس نامناسبی برای پروفایل خود انتخاب کند، بعد از سه بار تذکر حذف میشود.
🌹- در نهایت این قوانین علی الحساب است و ممکن است به علت نقصان تغییر پیدا کند، و از زمان تغییر اعمال شود ولی قوانین لاحق در اعمال سابق تأثیر ندارد.

🌟فقط محققان معرفی شده مجاز به پاسخگوئی در گروه میباشند.🌟

اگر اشکالی به پاسخ‌ها داشتید می‌توانید به صورت سوالی جدید مطرح نمایید

منتظر شما هستیم